Четвер, 28.03.2024, 18:24

Головна » 2017 » Вересень » 9 » Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!
Від імені   виконавчого комітету Знам’янської міської ради сердечно вітаю вас та ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Сьогодні неможливо уявити будь-яку галузь нашого життя, що не залежала б від вашої праці, яка забезпечує злагоджену роботу всього господарського механізму держави, добробут її громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів в ім’я подальшого розвитку газової галузі.

Нехай і надалі ваша праця дарує жителям нашого міста тепло і радість, забезпечує злагоджену роботу наших підприємств та приносить вам задоволення.

З повагою
міський голова                                                           С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 705 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1