П`ятниця, 19.04.2024, 06:05

Головна » 2016 » Листопад » 4 » Шановні працівники та ветерани соціальної сфери міста!
Шановні працівники та ветерани соціальної сфери міста!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
День працівника соціальної сфери відзначають фахівці, які присвятили себе гуманній справі — роботі з людьми, що потребують допомоги та підтримки.

Ви допомагаєте працевлаштовуватися, забезпечуєте реалізацію пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій соціально-незахищеним категоріям населення.

Місія, яку Вам доводиться виконувати, особлива і благородна, адже основу будь-якої соціальної роботи становлять милосердя, чуйність, співчуття, доброта, совість.

У день свята хочу висловити глибоку подяку за відданість роботі, душевне тепло, яке Ви даруєте людям. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та подальших професійних досягнень.

Нехай кожен день додасть Вам сили і наснаги, творчого горіння, нових успіхів і здобутків у Вашій благородній справі в ім'я людини.

З повагою,
Міський голова                                                                С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 684 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2