П`ятниця, 03.05.2024, 20:35

Головна » 2013 » Листопад » 4 » Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту міста Знам’янка!
Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту міста Знам’янка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників нашого міста.

Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

У день професійного свята бажаємо всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.

З повагою,
міський голова
Ігор Крижановський

секретар міської ради           Андрій Тесленко