Четвер, 25.04.2024, 18:43

Головна » 2016 » Серпень » 3 » Шановні представники громадських організацій, міських організацій політичних партій, мешканці міста!
Запрошуємо Вас прийняти участь в напрацюванні Статуту територіальної громади міста Знам’янка.

Письмові заяви щодо включення до складу Робочої групи приймаються в каб. №19 приміщення виконавчого комітету Знам’янської міської ради за адресою: м.Знам’янка, вул. М.Грушевського,19.

Контактна особа – секретар Робочої групи щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про затвердженя Статуту територіальної громади міста Знам’янка Кіровоградської області» Брунцвік Наталія Василівна, тел. 7-40-09.

Прийом заяв проводиться до 10.09.2016 року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 628 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3