П`ятниця, 19.04.2024, 13:12

Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та мешканці міста!
Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та мешканці міста!
Прийміть щирі та сердечні вітання  з нагоди   71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників!

Героїзм, мужність та сила духу визволителів  України від фашистських загарбників завжди залишатиметься в пам’яті людській.

Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв рідну Україну .

Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, хто не повернувся з війни або відійшов у вічність вже в мирний час.

З кожним роком воїнів - визволителів стає все менше. Сьогодні Ви, наші захисники, як ніхто інший потребуєте турботи та уваги.

Ми ніколи не забудемо ті героїчні сторінки нашої історії й ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за право нащадків на життя і свободу.

Сьогодні як ніколи ми розуміємо всю цінність миру, який вибороли Ви – наші батьки, діди та прадіди.

Низький уклін та сердечна вдячність Вам, ветеранам, які пройшли через жахливі бої та кровопролиття, а потім, у важкі повоєнні роки, відроджували українську землю, проявляючи справжній героїзм уже на іншому фронті – трудовому.

Від усього серця бажаю Вам, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та всім мешканцям Знам’янщини міцного здоров’я, бадьорості духу та довгих років життя!
Нехай небо над нами завжди буде чистим.
Миру, злагоди й  добробуту вашим оселям!

З повагою,
Міський голова                       І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 859 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2