П`ятниця, 19.04.2024, 19:47

Головна » 2017 » Березень » 26 » Шановні військовослужбовці Національної гвардії України
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України

Від імені  виконавчого комітету Знам'янської міської ради, жителів Знам'янщини прийміть найкращі вітання з нагоди  Дня Національної гвардії України!

Сьогодні ви – на захисті суверенітету України, її територіальної цілісності, життя, законних прав та свобод громадян, ви з честю та гідністю виконуєте свій благородний обов`язок. Ваша служба є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.

Ми відзначаємо цей день зі скорботою за тих, хто віддав своє життя за суверенність України, і з гордістю за тих, хто нині боронить її.

Серед бійців Нацгвардії, і ми пишаємось цим, є і знам'янчани. Щиро зичимо вам та вашим сім`ям міцного здоров`я, родинного благополуччя, душевного спокою та мирного неба.

Віримо, що разом ми захистимо нашу незалежність, а в Україні найближчим часом запанує мир!

З повагою,
міський голова                                                                                 С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 725 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1