Субота, 20.04.2024, 15:33

Головна » 2015 » Листопад » 4 » Шановні залізничники міста Знам'янка!
Шановні залізничники міста Знам'янка!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

Залізниця – найважливіша ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства.

Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а своєчасна доставка пасажирів та вантажів – запорука успішного розвитку економіки держави.

На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку.

У колективах підприємств залізничного транспорту сьогодні працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій держави.

Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.

Впевнений, що ваша цілеспрямована праця і в подальшому сприятиме зміцненню економіки України та нашої рідної Знам'янщини.

Бажаю всьому численному колективу залізничників нашого міста міцного здоров’я, добробуту, миру, щастя, оптимізму та нових професійних здобутків.

З повагою,
Міський голова                                            І.Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 945 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4