Четвер, 25.04.2024, 02:53

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Шановні жителі та гості м.Знам’янка! Дорогі ветерани!
Шановні жителі та гості м.Знам’янка! Дорогі ветерани!
Прийміть найщиріші  вітання із Днем  визволення міста Знам’янка від німецько-фашистських загарбників !

Ми віддаємо данину поваги  тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу,  вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше місто від   фашистських  окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу.  Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам!  Вічна пам'ять загиблим!

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям міста  здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна знам'нська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою,
міський голова                                       С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 855 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1