П`ятниця, 29.03.2024, 13:54

Головна » 2015 » Жовтень » 16 » Шановні журналісти і весь колектив редакції газети "Знам'янські Вісті"!
Шановні журналісти і весь колектив редакції газети "Знам'янські Вісті"!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 85-річчя редакції газети "Знам'янські вісті" . Газета пройшла нелегкий шлях і завжди з честю виконувала свою місію захисту національних інтересів мешканців Знам'янщини.

Вісімдесят п'ять десятиліть - це велика історія. "Знам'янські вісті" завжди гордо відстоювали принципи свободи слова, не боячись виступати із словами гострої правди. Ми високо цінуємо ту довголітню працю, вашу принциповість, громадянську позицію,  готовність завжди прийти на допомогу.

Користуючись нагодою, дозвольте побажати колективу редакції, творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров'я, особистого щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Божого благословення Вам, за Вашу працю на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

З повагою,
Міський голова                                                   І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 959 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4