П`ятниця, 19.04.2024, 03:59

Головна » 2016 » Листопад » 21 » Шановні знам'янчани та гості міста!
Шановні знам'янчани та гості міста!
Прийміть найщиріші вітання із Днем Гідності та Свободи!
Доленосні події, що відбулися в Україні, стали підтвердженням того, що українці відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Ми,  як ніколи,  єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, нас об'єднує спільний національний дух, прагнення до порозуміння, наша любов до України.

Сьогодні ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні, волонтерам, усім українським бійцям, які, демонструючи мужність та патріотизм, вдень і вночі надійно стоять на захисті наших східних кордонів.

Бажаю усім непохитної віри у перемогу, міцного здоров’я, миру, добробуту та наснаги!

Слава Україні! Слава її Героям!

З глибокою повагою,
Міський голова                                                                              С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 676 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1