Четвер, 25.04.2024, 09:13

Головна » 2015 » Грудень » 3 » Шановні знам’янчани!
Шановні знам’янчани!
Щороку 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів як нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм-взірець для інших.

Від імені  виконавчого комітету Знам’янської міської ради закликаю всіх знам’янчан  відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами особливих людей, створити для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.

У цей день висловлюю слова щирої подяки людям, які опікуються особами з обмеженими можливостями. Нехай ваша нелегка щодення праця буде належно оцінена.

Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, життєвого оптимізму, впевненості в своїх силах, незламного духу і родинного затишку.

З повагою,
Міський голова                                                                                 С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 878 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0