П`ятниця, 29.03.2024, 11:09

Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Шановні знам’янчани!
Шановні знам’янчани!
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку, ветеранів, пенсіонерів – справа всього суспільства ,адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави і саме вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості. Їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Шановні наші батьки, дорогі ветерани, приміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави та міста.

Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою,
міський голова                        С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1