Субота, 27.04.2024, 01:59

Головна » 2017 » Січень » 19 » Шановні знам’янчани та гості міста!
Шановні знам’янчани та гості міста!
Від імені Знамнської міської ради та виконавчого комітету вітаю Вас з найвеличнішим християнським святом Богоявленням і Хрещенням Господнім!

Це одне з найважливіших християнських свят - Хрещення Господнє або Богоявлення. Хрещення, пов'язане з основою життя - водою, - один з найдревніших і значущих християнських свят. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ, тим більше, що вода ще з старозавітних часів сприймалася, як основа життя.

У цей особливий, наповнений святістю день, мені б хотілося побажати вам гармонії, душевного умиротворення і спокою.

Нехай цей святковий день стане для всіх нас знаком духовного оновлення та затвердження в свідомості кожного твердої впевненості і надії на щасливе майбутнє. Із Хрещенням Господнім, не втрачайте віри у краще, і вона, неодмінно допоможе всім нам у скрутну хвилину. Бажаю кожному з нас здійснення всіх надій і благих починань, миру, добра і любові.

З повагою,
міський голова                                         С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 804 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2