П`ятниця, 26.04.2024, 14:58

Головна » 2017 » Березень » 8 » Шановні знам’янчанки! Прийміть сердечні вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим Днем!

Це неповторне свято відзначається тієї прекрасної пори, коли пробуджується природа, відроджується та оновлюється життя.

І цієї пори ви, жінки, теж розквітаєте мов чарівні квіти, які змушують чоловічі серця частіше битися від вашої усмішки, поруху, жесту.

Від усіх чоловіків хочу побажати вам справжнього кохання, сімейного затишку, чоловічої уваги, безмежного щастя та міцного здоров’я.

Нехай доброю посмішкою починається кожен ваш день, щастям сяють очі, а добро та радість наповнюють життя.

Гарного вам святкового настрою, квітів і весняних усмішок!

Міський голова     С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 722 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2