Понеділок, 06.05.2024, 18:44

Головна » 2013 » Березень » 7 » Щаслива будь, жіноча доле!
Щаслива будь, жіноча доле!

12         На крилах ластівки з першим теплим березневим променем завітала весна до нашого міста і принесла жіноче свято – 8 Березня.
      6 березня у міському Палаці культури відбувся святковий концерт, під час якого міський голова Ігор Борисович Крижановський привітав присутніх жінок із першим весняним святом. «Прекрасна половина нашого людства завжди асоціювалась із оберегом  та материнством, відповідальністю та наполегливістю, тендітністю та відданістю. Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах нашого життя, найкращі жіночі постаті зайняли місце депутатів та керівників підприємств, установ, організацій. Саме жінка привносить до будь-якої професії легкість та новизну, не забуваючи про твердість характеру та рішучість дій», - з такими словами звернувся міський голова  до знам’янчанок.
      Традиційно у цей святковий день усіх жінок у міському Палаці культури  вітають вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.
      У фойє Палацу культури гостей зустрічає чудова виставка творчих робіт вихованців декоративно-ужиткового мистецтва закладу під керівництвом досвідчених, творчих, талановитих педагогів: Кондратьєвої С.І. (гурток «Незвичайне поряд»), Цатурян С.В. (гурток «Малюнок, графіка, живопис»), Дордюк С.М. (гурток «Українська художня виставка»), Любінської Н.В. (гурток «Сувенір-іграшка»), Демченко О.С. (гурток «Бісероплетіння»).

12         На сцені починається святковий концерт. Ведучі – випускники закладу
Кондрать’єв Євген та Костіков Артем. Лунають найкращі слова, поздоровлення для усієї прекрасної половини людства. Святкові концертні номери підготували хореографічні колективи закладу під керівництвом хореографів Стукаленко М.В., Степанової К.М., Залєвської Н.М., Долинської О.С.

Вихованці Ніклонської Ж.П., Реп’яшник Л.А., Ісаєвої Г.С., Троян О.В. дивують своїми співучими вокальними номерами. Святковими словами вихованці Проскурні В.К. вітають усіх жінок.

Упродовж двох годин глядачі насолоджуються чудовими хореографічними композиціями, солов’їними піснями, яскравими костюмами,  чарівними сердечними посмішками юних артистів –  родзинок нашого міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 788 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/2