Середа, 01.05.2024, 22:31

Головна » 2012 » Червень » 18 » Ще раз про пільгові кредити на придбання житла
Ще раз про пільгові кредити на придбання житла

12         Виконавчий комітет Знам’янської міської ради повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року, за № 343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов», особи, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, мають право отримати пільгові кредити на придбання житла відповідно до вищеназваної постанови.
З метою формування черги, просимо осіб, які перебувають на квартирному обліку та виявлять бажання взяти участь щодо придбання доступного житла у відповідності до Державної цільової програми, звертатися до юридичного відділу виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 636 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0