Четвер, 25.04.2024, 10:54

Головна » 2016 » Січень » 15 » Щира подяка
Щира подяка
Ветерани Знам’янської міської організації ветеранів України щиро вдячні міському голові Сергію Івановичу Філіпенку, планово-бюджетній комісії міської ради (гол. Терновий М.М.), депутатам міської ради за прийняте рішення на позачерговій сесії про внесення змін до міської Програми соціального захисту населення, що стосується фінансування з міського бюджету перевізників, які здійснюють перевезення пільгових категорій громадян (до 01 січня 2016 року ці платежі здійснювались з Державного бюджету, як і послуги зв’язку, ремонти житла для фронтовиків…)

Вдячні за збереження харчування наших внуків – дітей молодших класів в школах міста та смт. Знам’янка Друга, теж за рахунок міського бюджету.

Піклування про дітей, людей поважного віку – барометр нашого міста, роботи законодавчої і виконавчої влади.

Ветеранська організація і надалі буде співпрацювати з депутатським корпусом по виконанню Програми соціального захисту населення міста, а міські і районні ради області будуть брати приклад роботи наших депутатів.

Ганна Бабійчук,
Голова міської організації
ветеранів України

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 962 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/4