Вівторок, 23.04.2024, 10:58

Головна » 2014 » Грудень » 31 » Щиро вітаю всіх з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!
Щиро вітаю всіх з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю й Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2015 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Нехай Різдвяна зоря об`єднає  усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки  та благословляє наші помисли, слова і діла.

В цей день звідусіль з’їжджаються до рідної домівки рідні та близькі, навстіж відчинені ворота кожної оселі в очікуванні добра, щастя, міцного здоров’я, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.

Тож хай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбуття нашого міста,   держави!

Міцного вам здоров`я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах і серцях.!
Миру і Божої благодаті в кожен наш дім!
З Новим роком та з Різдвом Христовим!
Щасливих вам, добрих і веселих свят!

З повагою,
Міський голова                   І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 995 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4