П`ятниця, 29.03.2024, 01:40

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Щоб настрій не залежав від погоди
Щоб настрій не залежав від погоди
Кажуть, у природи немає поганої погоди. Слабка втіха для людей, змушених пробиратися доріжками, що потопають у калюжах…

Багато років мешканці міста скаржилися саме на таку ситуацію на Привокзальній площі. Під час відлиги, після дощів це була не площа, а територія калюж.

Як дістатися до автобусної зупинки?
Як перейти через площу?
- Ще восени у привокзальному мікрорайоні розпочалися ремонтні роботи, - розповідає міський голова Сергій Філіпенко. - Справа у тому, що зливова каналізація у цій частині міста була замуленою. А в одному її місці, під час проведення інших будівельних робіт, її навіть зруйнували. І міська влада поставила завдання: відновити зливову каналізацію у привокзальному мікрорайоні.

На сьогодні частину її відновлено (по вулиці Привокзальній). За розпорядженням міського голови влаштовуються каналізаційні колодязі для зручності її прочистки в майбутньому.

- Завершення цих робіт перенесли на весну, - продовжує міський голова . - Щоб за сприятливих погодних умов установити решітки на Привокзальній площі. Відновлюємо усе, щоб калюжі і бруд не заважали людям ходити містом що під час дощу, що під час відлиги. І щоб за будь-якої погоди настрій у знам’янчан був гарним.

Управління містобудування, архітектури
та житлово-комунального господарства