Неділя, 28.04.2024, 19:53

Головна » 2011 » Травень » 20 » Сходи громадян
Сходи громадян
12     На прохання жителів будинку №35 по вул. Дмитрівській міськвиконком була організована зустріч з керівниками комунальних служб міста, а саме: начальником КП "Міська аварійна служба" О.Джулаєм та КП "Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1" В.Котовим. У сходах громадян взяв участь секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко. Під час зустрічі жителями будинку було висловлено ряд критичних зауважень та пропозицій щодо надання послуг населенню даними комунальними підприємствами. У ході обговорення було знайдено компромісне рішення розв’язання проблемних питань, чим учасники зустрічі залишились задоволені.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 710 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0