П`ятниця, 03.05.2024, 04:09

Головна » 2011 » Жовтень » 12 » Сходи громадян
Сходи громадян

12          У приміщенні ЗОШ I-III ступенів №4 відбулися сходи громадян для жителів південної частини міста, які провів міський голова І.Крижановський. Міський голова та перший заступник міського голови В.Джулай прозвітували про роботу міської ради та її виконавчих органів за період каденції.

12          Помічник міжрайонного прокурора О.Никитченко доповів про роботу Знам`янської міжрайонної прокуратури, ознайомив із графіком особистого прийому громадян прокурором та його помічниками.
Начальник дільничних інспекторів О.Денисенко проінформував про роботу дільничних інспекторів, залишив номери телефонів, за якими мешканці південної частини міста можуть оперативно зв`язатися зі своїм дільничним у будь-який час.
Депутати міської ради О.Антоненко та В.Мамалат прозвітували перед громадою за рік свої роботи, подякували за співпрацю у роботі, а також відповіли на запитання виборців.

12          Під час сходів громадян мешканці південної частини найбільше питань порушували перед керівниками комунальних підприємств міста.
У сходах громадян також взяли участь: керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко, керівники комунальних підприємств міста, заступник начальника міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області С.Дем`яненко.
Організаційні заходи по підготовці та проведенню сходів громадян виконані організаційним відділом міськвиконкому.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 883 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0