Вівторок, 16.04.2024, 22:20

Головна » 2011 » Жовтень » 17 » Сходи громадян
Сходи громадян

12         15 жовтня 2011 року У приміщенні ЗОШ I-III ступенів №3 та міського Палацу культури відбулися сходи громадян, для жителів вокзальної та центральної частин міста. На зібранні були присутні:міський голова І.Крижановський, перший заступник мыського голови, депутат обласної ради В.Джулай, секретар ради А.Тесленко,керуюча справами Н.Тесленко, депутат обласної ради С.Кліпацький та   депутати міської ради цих округів, керівники комунальних підприємств міста, заступник начальника міськвідділу внутрішніх справ з громадського порядку Ю.Коваленко, дільничні інспектори, помічник міжрайонного прокурора О.Никитченко.

12               На порядку денному були розглянуті наступні питання:
- про роботу міської ради та її виконавчих органів за період каденції;
- інформація про роботу Знам`янської міжрайонної прокуратури;
- інформація про роботу МВ УМВС;
- про звіт депутатів обласної ради;
- про звіт депутатів міської ради 6-го скликання;
- різне.
Інформацію про роботу комунальних сфер міста надала начальник управління містобудування, архітектури та ЖКГ Н.Брунцвік.
У ході наради, громадянами було порушено багато наболілих запитань, на які учасники сходів надали вичерпні відповіді.

12       По наслідках зверень, пропозицій будуть розроблені відповідні заходи, доведені до виконання відповідними посадовими особами, депутатами міської ради.
Організаційні заходи по підготовці та проведенню сходів громадян виконані організаційним відділом міськвиконкому.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 755 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0