П`ятниця, 19.04.2024, 14:33

Головна » 2016 » Жовтень » 11 » «Славні сини України»
«Славні сини України»
На передодні відзначення Дня українського козацтва, Свята Покрови та Дня захисника України 10 жовтня 2016 року в Будинку культури смт Знам’янка Друга відбулася конкурсно-ігрова програма «Славні сини України».

Участь в програмі прийняли учні 5 класів ЗШ № 6 та №7. Дві команди із п’яти хлопців змагалися за звання «Козак». Шановне журі: голова Знам’янської Другої селищної ради Москаленко Сергій Борисович, секретар селищної ради Лазарева Надія Василівна, хореограф Центру дитячої та юнацької творчості Андрєєва Олена Леонідівна, визначали переможців.

Для них були підготовлені 9 різних випробувань, спортивні і творчі конкурси, в яких хлопці показали силу, спритність, кмітливість, уміння танцювати, співати та розповідати гуморески.

Кожна команда отримала належну винагороду - медалі із званням, призи та солодощі. Учасників команд гаряче та активно підтримували їх вболівальники, створюючи атмосферу справжніх козацьких змагань.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 781 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1