Субота, 04.05.2024, 18:55

Головна » 2013 » Серпень » 20 » Соціальні ініціативи Президента України – шлях до розбудови держави
Соціальні ініціативи Президента України – шлях до розбудови держави
12      Міський голова Крижановський І.Б. провів засідання «круглого столу» «Соціальні ініціативи Президента України – шлях до розбудови держави» за участю керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста.
Ігор Борисович розпочав свій виступ з того, що Президент України Янукович В.Ф. однією з основних соціальних ініціатив вбачає проведення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

По Концепції реформування виступив начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В.

У своєму виступі Юрій Володимирович розповів, що існуюча в Україні система місцевого самоврядування у більшості територіальних громад на сьогодні не задовольняє потреби суспільства.
Реформування місцевого самоврядування планується здійснити двома етапами. Перший етап – 2012 – 2014 роки, другий етап – 2015 – 2017 роки.

Перший етап реформування передбачає прийняття відповідних законодавчих актів.
На другому етапі передбачається проведення адміністративної реформи, а також реформування місцевих органів виконавчої влади.

Міський голова Крижановський І.Б. також довів до присутніх бачення проведення адміністративної реформи та відповідав на запитання учасників «круглого столу».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2