Четвер, 02.05.2024, 15:40

Головна » 2013 » Червень » 4 » Соціальні ініціативи Президента – в дію!
Соціальні ініціативи Президента – в дію!

12         В рамках виконання нових соціальних ініціатив Президента України - "Діти майбутнє України", проголошених 27 лютого 2013 року на розширеному засіданні Уряду, в місті Знам’янці проводиться цілеспрямована робота щодо їх реалізації.
Одним із пунктів нових соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на дітей, є забезпечення доступу кожної дитини до позашкільної освіти та розвитку творчих здібностей дітей. На виконання рішення сесії Знам’янської міської ради від 18 лютого 2011 року № 132 «Про створення позашкільних навчальних закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради», рішення сесії Знам’янської міської ради від 31 травня 2013 року № 933 «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.02.2011р. № 132 «Про створення позашкільних навчальних закладів нового типу відповідного профілю при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради») та на підставі Закону України «Про позашкільну освіту», згідно ст.26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» при відділі освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради замість існуючих позашкільних закладів – Будинок дитячої та юнацької творчості, Станція юних техніків, Дитячо-юнацька спортивна школа - буде створено позашкільні навчальні заклади нового типу відповідних профілів:
• Знам’янський центр дитячої та юнацької творчості;
• Знам’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.
Ліквідація закладів відбудеться із збереженням існуючого контингенту працівників, гуртківців та існуючих приміщень без переводу або зміни цільового призначення. Працівники будуть працевлаштовані до новостворених позашкільних навчальних закладів.
12         Кожній дитині – всебічний розвиток! Такою є ідея створення позашкільних закладів нового типу, відповідно до впровадження соціальних ініціатив Президента України. Метою створення таких закладів є охоплення більшого контингенту дітей та залучення їх до позашкільної діяльності, таким чином, охоплення дітей позашкільною освітою в місті має становити більший відсоток. Мережа новостворених гуртків надасть більшої можливості для розвитку творчого потенціалу дітей нашого міста. Збереження існуючих приміщень надасть рівних можливостей для відвідування дітьми гуртків у центрі міста та Привокзальному мікрорайоні.
В червні 2013 року буде розпочато роботи по будівництву генераторної котельні для опалення приміщення Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості.
Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Незадовільне здоров'я школярів - надзвичайно актуальна проблема, яка стосується близько двох третин підлітків. Профілактика захворювань, в тому числі і через заняття спортом, відіграє важливу роль. З метою популяризації здорового способу життя, буде створено Знам’янську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу, яка буде центром розвитку дитячого спорту, відповідно до чого будуть відкриті спортивні секції з масовим охопленням дітей.
На виконання доручень Президента України, з метою стовідсоткового охоплення дошкільною освітою дітей міста, протягом 2014-2015 років заплановане відновлення другого корпусу ДНЗ № 7 та відкриття додаткових груп на 90 місць.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 908 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0