П`ятниця, 26.04.2024, 10:11

Головна » 2012 » Лютий » 9 » Сьогодні абонентів "гарячої лінії" слухав міський голова І.Крижановський
Сьогодні абонентів "гарячої лінії" слухав міський голова І.Крижановський

12          9 лютого 2012 року у приміщенні редакції газети "Знам’янські вісті" відбулася "Гаряча лінія" міського голови Крижановського І.Б., під час якої міський голова відповідав на запитання мешканців міста. За час спілкування, який тривав понад одну годину, надійшли численні телефонні звернення від громадян міста. Найбільше питань стосувалось найболючішого - житлово-комунальної сфери міста: зовнішнього освітлення міста, ремонту будинків та ліфтів, усунення поривів системи водопостачання. Звертались жителі міста і стосовно вирішення питання відновлення роботи проводового мовлення на окремих вулицях. За підсумками роботи "гарячої лінії" усі звернення відправлено на виконання відповідним посадовим особам.
По кожному дзвінку міський голова дав відповідне доручення і пообіцяв своїм співрозмовникам вжити вичерпних заходів для вирішення кожної озвученої проблеми.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 734 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0