Як відомо, День Святого Миколая - це свято, якого так чекають дітлахи у всьому світі. Цей день не тільки веселе свято для самих дітей, але і нагадування суспільству про необхідність захищати та приділяти увагу тим, дітям, які цього потребують по особливому. Саме з нагоди такого дня міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, спільно з депутатом обласної ради С.Кліпацьким, керівником ПАТ "Агропродукт"В.Порхуном, начальником Знам'янського РВ УМНС України в Кіровоградській області А.Бондаренком, Тимчасово виконуючим обов'язки Знам'янського РВ УМНС Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області О. Саєнком, представниками Знам'янської міської організації "Мотоклуб -16 ТОН", вирішили всім нагадати про тих, кого постійно необхідно пам'ятати - про наших дітей, особливо про дітей, які не мають батьківської любові та тепла, і це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, бездоглядні та безпритульні діти. Так, 19 грудня 2011 року в інтернатних закладах міста Знам'янка, а саме: в Знам'янському дитячому будинку - інтернаті III - IV профілю(директор Т.Валько), Знам'янському психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням (директор В.Кадацький), Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів(директор Н.Заруцька) відбулося привітання міською владою та спонсорами, дітей пільгових категорій з Днем Святого Миколая, під час якого вихованці продемонстрували новорічні казки, читали вірші та співали пісні. Гості , які прибули на свято, були вкрай здивовані виставкою новорічних робіт у фойє
Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.
Ігор Борисович та Андрій Вікторович прийняли участь у шаховому турнірі, який було організовано та проведено
під патронатом міського голови І.Крижановського, у
Знам'янському психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням. Кожна дитина та кожен підопічний того чи іншого закладу отримали веселий настрій та солодкі подарунки, люб'язно надані спонсорами. Керівництво інтернатів в свою чергу подякувало міській владі та меценатам за турботу про вихованців, які знаходяться на утриманні держави та висловили сподівання, що такі благодійні ініціативи та традиції будуть продовжені у наступному році і цим дітям буде і надалі приділятись увага з боку держави та меценатів.
|