Четвер, 02.05.2024, 01:09

Головна » 2013 » Травень » 24 » Сьогодні в одинадцятих класах усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста відбулися останні шкільні дзвоники

12         Сьогодні в одинадцятих класах усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста відбулися останні шкільні дзвоники. Для них, на жаль, це прощальне свято, адже тепер вони ідуть у доросле життя.
На святкові лінійки до усіх навчальних закладів міста завітали представники міської влади та депутати.
12         Привітав зі святом школярів, випускників, вчителів та батьків дітей школи №№ 1 , 2, 7 та Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів міський голова Ігор Борисович Крижановський. Міський голова побажав одинадцятикласникам успіхів у майбутньому та закликав ніколи не забували стежину до рідної школи. Цього дня відбулося традиційне нагородження кращих учнів похвальними листами та грамотами.
12         До речі, представники міськвиконкому та депутати міської ради не оминули сьогодні жодної школи, привітавши випускників. Секретар міської ради Андрій Вікторович Тесленко побував у школі №3, де колись навчався та загальноосвітній школі № 4. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Анатолійович Заруцький привітав зі святом випускників ЗНЗ № 4.
Випускники у свою чергу подякували почесним гостям і вручили квіти.

12          Після завершення урочистих лінійок у всіх школах міста відбулася година спілкування між вчителями, дітьми та батьками на тему організації гарного та безпечного відпочинку для дітей влітку.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 774 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0