Четвер, 28.03.2024, 16:35

Головна » 2016 » Серпень » 2 » Сьогодні, Знам’янщина святкує День Високомобільних десантних військ
Сьогодні, Знам’янщина святкує День Високомобільних десантних військ
Блиск орденів та майоріння стягів, десантні пісні та карбований крок, сльози суму втрат і радості зустрічі, спадковість славних десантних традицій крізь покоління та шана підростаючої зміни — споконвічні атрибути справжнього свята мужності та патріотизму.

Сьогодні, 2 серпня, як завжди в цей день останні 86 років, святкується день славних воїнів крилатої гвардії — Повітряно-десантних (а нині — Високомобільних) військ. Розпочався Знам’янці  він о 10-й з покладання квітів до Стели Перемоги.

Після цього воїни-десантники колоною пройшли до пам’ятного знаку воїнам-афганцям меморіального комплексу "Пам'яті воїнів Афганістану", де відбувся урочистий мітинг.

З привітаннями виступили міський голова Сергій Іванович Філіпенко, голова міської Спілки ветеранів війни в Афганістані М.С.Фесюн, директор Знам’янської міської організації Товариства сприяння оборони України Колебіденко В.О.

Під час мітингу міський голова Філіпенко С.І. та голова міської Спілки ветеранів війни в Афганістані М.С.Фесюн провели нагородження медалями воїнів-десантників

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 811 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4