Субота, 27.04.2024, 00:50

Головна » 2011 » Березень » 22 » Сороковий зліт молодих вчителів
Сороковий зліт молодих вчителів
12      Кіровоградщина – єдина область, де живе така традиція, де з року в рік проводиться «Тиждень молодого вчителя». Цієї весни обласному зльоту молодих учителів виповнилося сорок років. Він був присвячений 20-ій річниці незалежності України.Мені, як молодому педагогу, випала чудова нагода в рамках обласного зльоту здійснити подорож до м. Києва та Чернігова.22 березня молодих вчителів приймали в облдержадміністрації. Нас зустрічав голова обласної Ради Ковальчук М.М. разом з депутатами обласної Ради, почесними громадянами області, ветеранами педагогічної праці, відповідальними працівниками профспілки, обласного управління освіти і науки облдержадміністрації, обласного ІППО ім. В.Сухомлинського, професорсько-викладацьким складом педагогічного університету ім.В.Винниченка, вчителями-переможцями обласного конкурсу «Учитель року – 2011», лауреатами іменних та обласних премій В.О. Сухомлинського , І.Г.Ткаченка.І, ось вона, очікувана мить – від’їзд молодих вчителів та профспілкового активу до столиці України – Києва.23 березня відбулася зустріч з науковцями Національної академії педагогічних наук України, в т.ч. з Президентом НАПН В. Кременем, академіком-секретарем відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН Ольгою Сухомлинською ( донькою В.О. Сухомлинського). Дуже цікавою та пізнавальною була екскурсія до м. Чернігова, під час якої ми знайомилися з історичними та духовними пам’ятками.24 березня ми мали змогу відчути себе справжніми народними депутатами України, під час відвідування Верховної Ради України. Незабутніми залишаться і екскурсії по пам’ятних місцях м. Києва, пов’язаних з державотворчими процесами в Україні.В атмосфері креативу та доброзичливості пройшов конкурс «Міс Освітянка – 2011» та «Містер Освітянин – 2011», в якому взяли участь 22 молодих вчителя з різних куточків області. Обласний зліт дав змогу молодим вчителям зустрітися зі своїми колегами, однокурсниками, які роблять перші кроки на педагогічній ниві. Всі дні зльоту були справжнім святом!З новими враженнями, з натхненням, у твердій впевненості в правильності обраного шляху повертались молоді вчителі додому. Час до роботи, до рідної школи, до учнів!В НВК «Знам’янська загальноосвітня школа №2-ліцей» працюють чудові люди, майстри – наставники молоді, які також у певний час брали участь у зльотах молодих вчителів. Це заслужений вчитель України Черевко А.І. – учасниця І злоту, та директор НВК Сопільняк Ю.М. – учасник Vобласного зльоту молодих вчителів.Я вдячна всім організаторам за проведення та організацію цього дивовижного, цікавого і потрібного заходу, а саме голові профспілки освітян міста Л.І. Гребенюк і завідувачці міським методкабінетом відділу освіти Л.В. Шевченко.Хочеться, щоб ця гарна традиція - проведення зльотів молодих вчителів - ніколи не переривалася, адже молодим спеціалістам так важливо у перші роки своєї роботи отримати підтримку, переконатися, що вони обрали саме ту єдину важливу і потрібну людям професію, з новими силами і натхненням працювати далі, несучи у світ знання, добро, віру у справедливість..
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 1054 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0