14:43 Спорт для всіх - спільна турбота | |
![]() Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх- спільна турбота” буде проходити в нашому місті відповідно розпорядження міського голови з 1 квітня. В ході місячника, напередодні весняно - літнього періоду, планується упорядкування та облаштування спортивних майданчиків за широкою участю громадськості. Закликаємо усіх проявити свою активність та долучитися до проведення Місячника, зробивши свій вклад на підтримку здорового майбутнього нашого рідного міста. Благодійна допомога можлива у будь-якому вигляді. За додатковою інформацією звертатися до сектору у справах сім’ї та молоді Знам’янської міської ради, тел. 2-20-17 | |
|