Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2013 » Лютий » 5 » Спортивний сезон 2013 року вихованці Знам’янського клубу єдиноборств «Піт-Файтер» розпочали вдало
10:08

12         Спортивний сезон 2013 року вихованці Знам’янського клубу єдиноборств «Піт-Файтер» розпочали вдало,але спочатку хочеться підвести основні підсумки 2012 року. Отже у березні Григорян Арман і Ільїн Владислав стали чемпіонами України з Панкратіону. Найстарший вихованець клубу Корж Юрій,якому в цьому році виконується 34 роки,на чемпіонаті України з Бойового багатоборства в березні став срібним призером,а вже в квітні зробив подарунок рідному місту - став чемпіоном Світу з Бойового багатоборства. Наймолодші вихованці також не пасли задніх. Благодарьов Максим став дворазовим чемпіоном Кіровоградської області з Панкратіону серед молодших юнаків. Кращій юнак області - Шанта Артем став чемпіоном Кіровоградської області з Бойового багатоборства і трикратним чемпіоном Кіровоградської області з Панкратіону,доречи закінчивши всі свої поєдинки достроково больовими прийомами. Ще один подарунок місту у вересні зробив Григорян Арман – став чемпіоном Європи з Бойового Самбо. Загальна кількість медалей завойованих вихованцями клубу за минулий рік становить 65 з яких : 40 - золотих,19 – срібних та 6 – бронзових. Ільїн Владислав став переможцем міського конкурсу «Знам’янчанин року» в номінації «Талант року у сфері спорту та фізичної культури». Григорян Арман став спортсменом 2012 року - клуба єдиноборств «Піт-Файтер»,принісши в скриню клубу 12 золотих нагород. Нещодавно ми повернулись з м. Миколаїв,де 25-26 січня проходив Всеукраїнський турнір з Бойового Самбо. Григорян Арман на жаль травмувався у кваліфікаційній зустрічі,але завдяки морально-вольовим якостям та справжньому чоловічому характері дійшов до фіналу і поступившись лише в один бал став срібним призером у ваговій категорії 74 кг. В абсолютній ваговій категорії вище 82 кг. закінчивши всі поєдинки достроково чемпіоном Всеукраїнського турніру став Ільїн Владислав. Знай наших! Знам’янський клуб єдиноборств «Піт-Файтер» висловлює щиросердну подяку людям, завдяки підтримки яких наші перемоги стали можливі, а саме - міському голові Крижановському І.Б.,голові міської організації Партії регіонів - Тесленко А.В. за всебічну допомогу та небайдужість до розвитку спорту у нашому місті і країні. Велика подяка ПП – Матвєєву І.О., Щаві О.О.,Тодоренко О.В. за постійну фінансову допомогу, начальнику ЛВ міліції ст. Знам’янка - підполковнику Данилову А.В. за сприяння та підтримку клубу,а також директору магазину «Євробуд» Довбенко І.О,ПП - Озеряному В.А. за постійну допомогу у розвитку клубу.
Президент клубу єдиноборств «Піт-Файтер» майстер ІІ дан, тренер вищої категорії Слуцький О.А.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 726 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты