Четвер, 18.04.2024, 22:58

Головна » 2017 » Липень » 13 » Стан виконання депутатських запитів на контролі міської ради
Стан виконання депутатських запитів на контролі міської ради

Під головуванням секретаря міської ради Наталії

Миколаївни Клименко, за участі депутатів міської

ради, відбулася нарада, під час якої було розглянуто

питання стану виконання депутатських запитів, що

надійшли протягом І півріччя 2017 року, а також тих

запитів, контроль за виконанням яких було

продовжено відповідним рішенням міської ради у

лютому 2017 року.

Наталя Миколаївна проінформувала присутніх про результати розгляду депутатських запитів 2017 року, а також надала інформацію, отриману від управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради ( нач. М.Нікітін) щодо вартості робіт по виконанню запитів та звернень, поданих депутатами міської ради протягом роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання, що не включені до видаткової частини бюджету на 2017 рік. Орієнтовна  вартість робіт склала 29,5 млн. грн.

За результатами наради, депутатами було запропоновано включити до розрахунку потреби на виконання депутатських запитів, у першу чергу, питання, що підняті протягом 2015-2016 р.р.  у галузі житлово-комунального господарства, освіти та медицини. Даний розрахунок необхідний для включення видів робіт при перерозподілі дохідної частини бюджету 2017 року, а також при формуванні бюджету на 2018 рік.

Депутати обговорили стан виконання депутатських запитів та надали пропозиції щодо продовження контролю за їх виконанням.

У нараді також прийняли участь начальник та головний спеціаліст управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради М.Нікітін та С.Усатенко.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 765 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 2.3/3