Субота, 18.05.2024, 14:14

Головна » 2012 » Травень » 18 » Стан виплат заборгованості із заробітної плати на контролі міської влади
Стан виплат заборгованості із заробітної плати на контролі міської влади

12         18 травня 2012 року відбулося засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат, яке провів голова комісії, міський голова І.Крижановський .
На розгляд комісії були винесені питання щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати та сплати внесків до ПФУ та ОДПІ.
Ігор Борисович проінформував членів комісії про заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01.05.2012 року:
За статистичними даними станом на 01.05.2012 року заборгованість на економічно активних підприємствах міста (а також і загальна заборгованість) склала 767,7тис.грн., що на 28% більше по відношенню до 01.01.2012 року (598,3тис.грн.), в т.ч.:
- КП”Шляховик”- 104,0тис.грн.;
- ПАТ "Завод "Пуансон" – 663,7тис.грн.;
• на комунальних підприємствах міста розмір заборгованості склав 104,0тис.грн., або 13,5% до загальної суми;
• на економічно неактивних підприємствах заборгованість відсутня;
• заборгованість із виплати заробітної плати на державних підприємствах міста відсутня.
Комунальне підприємство „Шляховик” - розмір заборгованості за статистичними даними 104,0тис.грн, що складає 168,8% місячного фонду оплати праці. Кількість працюючих 40 осіб, кожному працівнику в середньому не виплачено 2600,0грн. Термін заборгованості 1,7 місяця. Складений графік погашення заборгованості - не виконується.
ПАТ "Завод "Пуансон" - промислове підприємство, розмір заборгованості за статистичними даними – 663,7тис.грн., що складає 1010,2% місячного фонду оплати праці. Кількість працюючих 40 осіб, кожному працівнику в середньому не виплачено 16592,5грн. Термін заборгованості – 10 місяців. Оновлений графік погашення заборгованості не складений.
Доручено управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства до 1 червня поточного року створити комісію та здійснити перевірку фінансово-господарської діяльності КП”Шляховик”.
У роботі комісії взяли участь представники Головного управління статистики Кіровоградської обласної державної адміністрації, Головного управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, міськрайвідділу статистики, міжрайонного центру зайнятості, міжрайонної прокуратури, управління пенсійного фонду у місті Знам'янка та Знам'янському районі, Знам'янської ОДПІ.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 764 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0