14:59 Старти надій | |
![]() На урочистому відкритті були присутні міський голова Крижановський І.Б., начальник відділу освіти Попова Н.О., які побажали учням вдалих стартів, активної життєвої позиції. Головним суддею змагань було призначено вчителя ![]() В результаті напруженої боротьби місця розподілились таким чином: І місце – ЗШ № 2; ІІ місце – ЗШ № 7; ІІІ місце – ЗШ № 4; ІV місце – ЗШ № 6; V місце – ЗШ № 1. | |
|