08:24 "Стоп радон" – наступні кроки | |
![]() Спеціалісти зустрілися з міським головою І.Крижановським, начальником міського відділу освіти В.Сиромятніковим, начальником сектору з питань надзвичайних ситуацій С.Баланом та побували у навчальних закладах, зокрема, навчально-виховному комплексі "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей", ЗНЗ № 7 та СЮТ, де за допомогою аналізаторів встановлено підвищений рівень газу. Також фахівцями було проведено додаткові заміри концентрації радону в приміщеннях даних закладів . Паралельно із проведенням досліджень шведські спеціалісти з радонової проблематики розроблятимуть практичні заходи по кожному об’єкту, що допоможуть активному впровадженню антирадонової програми. | |
|