Субота, 27.04.2024, 02:59

Головна » 2017 » Січень » 13 » Сумна звістка знову надійшла на Знам'янщину!
Сумна звістка знову надійшла на Знам'янщину!
Сумна звістка знову надійшла на Знам'янщину: 08 січня 2017 року в зоні АТО загинув Сергій Трубін, житель смт. Знам'янка Друга. Висловлюємо найщиріші співчуття близьким та рідним.

У ці важкі хвилини прийміть слова смутку і жалю у зв’язку з трагічною та непоправною втратою найріднішої людини.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе родини загиблого та схиляємо голови перед справжнім  патріотом, який віддав  життя заради Батьківщини.

Пам’ять про молодого захисника Вітчизни,  Трубіна Сергія Сергійовича, який загинув  при виконанні бойового завдання в районі лінії зіткнення з ворогом, залишиться у наших серцях назавжди!

Вічна   пам’ять  і   слава  Героям!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 963 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.8/4