Четвер, 02.05.2024, 16:48

Головна » 2012 » Грудень » 20 » Святий Миколай на Вкраїну іде! Добро й радість несе!
Святий Миколай на Вкраїну іде! Добро й радість несе!

12         19 грудня 2012 року до навчального – виховного комплексу завітав не хто-небудь, а сам Святий Миколай із добрим помічником-янголятком. Такі гості завжди приносять із собою добро, радість, гарний настрій і звичайно подарунки. Приємні подаруночки і щирі слова привітання у День Святого Миколая отримали найменші вихованці НВК, учні 1-4 класів. Святому Миколаю з янголятком допомогли зустрітися з діточками їхні батьки, вчителі і педагоги-організатори Інна Неводнича й Анастасія Бугайова.
У цей щедрий на приємні несподіванки день Святий Миколай не залишив поза своєю увагою діточок, які потребують особливого тепла у відношенні до себе. Таких діточок сьогодні вітали представники Знам’янської міської організації Товариства Червоного Хреста України (голова Т. Котинська) і соціальний педагог НВК Любов Данільченко. Отже, з Днем Святого Миколая!
Святий Миколай на Вкраїну іде! Добро й радість несе!

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 703 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0