Головна »
2012 » Квітень » 9 » Святкових вражень вистачить надовго
16:12 Святкових вражень вистачить надовго |
Завдяки підтримці міської влади, яка ніколи не залишається осторонь проблем громади, діти з прийомних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в центрі соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді, мали змогу відвідати виставу цирку «Кобзов». Діти отримали велике задоволення від виступів клоунів, еквілібристів, жонглерів, дресирувальників і святкових вражень вистачить надовго.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 718 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |