Середа, 24.04.2024, 00:19

Головна » 2017 » Червень » 1 » Свято дитинства
Свято дитинства
Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості. Кожна дитина в цей день чекає подарунки, солодощі та багато сміху і веселощів.

Свято розпочалося 31 травня біля Будинку культури смт. Знам’янка Друга. Завітало дуже багато дітей: діти дитячого садка, шкільний табір, та діти селища разом з батьками. Всіх привітав селищний голова Москаленко С.Б. та побажав веселих канікул.

Для дітей була проведена яскрава театралізована ігрова  програма з відомими персонажами із мультфільмів. Кіт Леопольд (Домбровська А.)  та Миші (Стороженко О., Овечкін М.) розважали дітей, грали в ігри та запрошували до участі у конкурсах, а Золота рибка (Гусаренко О.) вчила дітей ввічливості та виконала заповітне бажання дітей, щоб скоріше настали літні канікули. Ведучими були: Кириленко К. та Іванова А.

Діти приймали активну участь в усіх конкурсах та за перемогу отримували призи, а для команд які програвали також були подарунки, але  музичні. На святі виступав хореографічний колектив «Сузір’я» ЦДЮТ - кер. О. Андрєєва, солісти молодшої вокальної групи Будинку культури: Пономарь В., Лебединиць К. - кер. Коломійченко І. та соліст старшої вокальної групи Кірій Д. -  кер. Іванова А.

Молодша театральна група «Акторики» кер. Іванова А. підготувала для всіх дітей лісову казку про звірят. Ролі грали: Літо – Т. Хорунжа, Бджілка – К. Лебединець, Дятлик – О. Зарецька, Лисичка – Л. Трофімчук, Соловейко – В. Палкіна, Зайчик – Н. Аліфанова,  Їжачок  - В. Понамарь, Білочка – П. Некрасова, Гриб – Д. Гуменюк, Кошеня – Н. Беркань.
В кінці казки всі діти разом з героями грали у танцювальну гру.

По завершенню всього свята усім дітям були роздані цукерки, які підготувала селищна рада.
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1008 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3