15:22 Свято на південній стороні міста | |
![]() Таке – вперше! Весну зустрічали…біля Копанки Музику та співи, що доносилися від ставка, було чутно аж біля приміщення ![]() Тут було все: смачні млинці, веселі змагання, запашна рибна юшка, гарячий чай. І, звичайно ж, гарний настрій. Весело, із жартами, зустріли весну. Піснями, змаганнями – провели зиму (а щоб не ображалася, і на її честь теж жартів додавали). Міське свято зібрало того дня біля ставка кілька сотень людей. Вигадав усе це та організував активний знам’янчанин, мешканець південної частини міста, він же голова громадської об'єднання спортивно – патріотичної асоціації «Славян» В’ячеслав Флорінцев. Його ідею радо підтримала міська влада. - Зробити життя південної частини міста цікавим – це моя мрія,- розповідає В’ячеслав.- І я дякую всім, хто допоміг її реалізувати. У першу чергу – міському голові Сергію Філіпенку за моральну і матеріальну підтримку ( святковий стіл просто неба і дарунки для дітей – це був приємний сюрприз від міської влади). Свято ![]() - Мені дуже сподобалося це свято,- продовжує розмову міський голова Сергій Філіпенко.- Та найбільше захопили натхнення, ініціативність, з якими молоді активісти робили захід для міста. Як міський голова завжди підтримуватиму такі ініціативи! Закликаю й інших до такої ось діяльності на користь міста! - Додам наостанок ось що,- говорить В’ячеслав Флорінцев,- того дня на ставку прийшли на свято не тільки діти, а й їхні батьки. Вони разом брали участь у змаганнях, разом вболівали, разом святкували. Цей захід став справді сімейним. Дякую батькам за їхню активність. Вона спрацювала як виховний момент для наших дітей і нашої молоді! - На цьому наші спільні заходи з виховання молоді, відродження міста не завершуються,- підсумовує міський голова.- Тож – до нових ідей, до нових пропозицій і до зустрічі на нових і цікавих заходах! ![]() ![]() | |
|