Неділя, 05.05.2024, 02:06

Головна » 2014 » Травень » 13 » Свято Перемоги у Знам’янці було насичено спортивними подіями
Свято Перемоги у Знам’янці було насичено спортивними подіями
  Свято Перемоги у Знам’янці було насичено спортивними подіями. До Дня Перемоги були присвячені різноманітні спортивні змагання. Адже спорт – це насамперед – воля до перемоги.
   2 – 4 травня відбулися традиційні Всеукраїнські змагання з велоспорту присвячені Дню Перемоги. В змаганнях брали участь команди з міст Миколаєва, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кременчука, Світловодська, Олександрії, Новгородки, Кіровограда.
Знам’янчани, як завжди гідно виступили та вибороли:
Хрипта Андрій – І місце
Губарь Валерія – ІІІ місце (ЗШ №3)
Кошовий Микита – V місце (ЗШ №4)
Туренко Олена – VII місце (ЗШ №3)
Афенкіна Світлана – ІХ місце (ЗШ №4).
   8 травня у приміщенні ГО «Атлет» відбувся
12відкритий турнір з тенісу настільного, де І місце виборов Гавришевський Є.О.
   Прихильники волейболу могли насолодитися запеклими змаганнями на міському стадіоні безпосередньо 9-го травня. Перемогу здобула команда «ЕЧ - 3». А 11 травня збірна команда з волейболу гідно виступила на обласних змаганнях у м. Світловодську, та вибороли почесне ІІ місце.
Як годиться,
переможці отримали медалі та грамоти Знам’янської міської ради які вручали міський голова І.Б.Крижановський, керуюча справами міськвиконкому Л.І.Меренкова та начальник відділу молоді та спорту Р.А.Ладожинська.
Хочем
12о подякувати всім організаторам та учасникам спортивних подій у нашому місті. Окремі слова вдячності родині Кодацьких, завдяки яким всі учасники змагань з велоспорту отримали морозиво, та підприємцю О.А.Монзуль, які надали фінансову підтримку на проведення заходів.

Головний спеціаліст
відділу молоді та спорту                                                      А.Сугарей
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 943 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1