Понеділок, 06.05.2024, 09:59

Головна » 2013 » Квітень » 12 » Свято «Професії ХХІ століття»
Свято «Професії ХХІ століття»
12          "Всі професії потрібні, Всі професії важливі..." Але, тим не менш, їх популярність міняється з року в рік. На різних етапах історичного розвитку суспільства ті або інші професії ставали більш престижними і шанованими, Мінялися з роками і істинно "жіночі" та "чоловічі" професії. А які з них престижні та шановані в ХХІ столітті? Саме про це йшла мова на Святі «Професії ХХІ століття», яке провели бібліотекарі міської бібліотеки-філії №3 для учнів 9-Б класу НВК ЗОШ №2-ліцей 10 квітня.
Головний спеціаліст відділу АПБ Знам’янського МРЦЗ Базюк Людмила Сергіївна проінформувала присутніх про стан ринку праці міста Знам’янка та Знам’янського району, про актуальні професії та спеціальності ринку праці сьогодення, повідомила корисну інформацію про послуги, які надає молоді Знам’янський центр зайнятості.
Та головне про що повинні пам’ятати діти, вибираючи спеціальність, що всі розділення на популярні і не популярні професії – відносні. Адже найпрестижнішим в ХХІ столітті, як і в ХХ, вважається професіоналізм у будь-якій справі.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 650 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0