13:22 Свято прощання з першим класом | |
![]() Благословенна та ясна година, Коли до рук Буквар бере дитина… Ось і закінчується навчальний рік. Позаду цікаві уроки, веселі перерви, контрольні роботи, змагання… Найцікавішим цей рік був, мабуть, для наймолодших школярів – першокласників. Все нове, все вперше! Дізналися малюки як сидіти за партою і як відповідати, як тримати ручку під час письма і як писати букви, як складати букви у склади і як читати слова, і ще багато – багато нового. 23 травня у 1 класі Знам’янської ЗШ І-ІІІст. №7 відбулося свято прощання з першим класом та з Букварем. Вже перегорнута остання сторінка, вивчені всі літери та цифри, підходить до кінця навчальний рік. Тож прийшла пора показати, чому навчилися малюки. ![]() На свято прийшли батьки, вчителі, старшокласники. Діти співали веселих пісень, розповідали вірші, виконували смішні частівки про своє шкільне життя. Завітали і казкові герої Мальвіна (А.Іванова) та Буратіно (І.Єременко). Гості влаштували першачкам справжній іспит на знання назв літер та змісту казок. Школярики з честю витримали всі випробування, неабияк подивувавши Мальвіну та Буратіно. Та головним на святі був Букварик (В.Бодня), якому діти дякували за науку та дарували пісні. Букварик теж не залишився в боргу і, познайомивши учнів з підручниками для 2 класу (О.Чумакова та К.Король), побажав високих досягнень у навчанні та разом зі своїми друзями подарував книжки - розмальовки. ![]()
Вітала юних читачів і шкільний бібліотекар Світлана Анатоліївна Свірбій. Вона запрошувала діток бути постійними відвідувачами бібліотеки та подарувала пам’ятні подарунки. І. Іваненко, вчитель початкових класів Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. №7 | |
|