Четвер, 25.04.2024, 18:32

Головна » 2017 » Червень » 6 » Свято Трійці у смт Знам’янка Друга
Свято Трійці у смт Знам’янка Друга
У 2017 році Трійця припадає на 4 червня. Цей день є переходом від весни до літа. До цього часу вже остаточно прокидається природа. Все цвіте і наповнюється життям.

Цього дня біля Будинку культури смт. Знам’янка Друга відзначалося Свято Трійці. Був підготовлений святковий концерт, який був наповнений не лише святковими, музичними номерами, а й конкурсами для дорослих та дітей.

Лунали сучасні хіти, приємні слова поздоровлення. Зі святом Трійці вітав всіх присутніх  селищний голова Москаленко Сергій Борисович. В концерті приймали участь солісти Будинку культури: Д.Кірій, А. Домбровська, Л. Ельнік,  Л. Замятина, Г. Рибнікова, Ж.Шпаченко, А. Іванова. Зі своїм  виступом на електронній гармоні виступив А. Делістьянов. Були номера і від старшої театральної групи. З гумористичним монологом  виступила С. Свірбій. Ведучими були А. Домбровська та К. Кириленко.

Активну участь приймали діти та дорослі у конкурсах, які веселили та розважали не лише глядачів, а й учасників. Всі отримували величезне задоволення та призи, які організувала селищна рада.

Була виставка сувенірів зі стрічок та розпродаж, яку організувала Світлана Пономарьова та розпродаж ексклюзивних солодощів,  яку організувала Ірина Колеснікова.

Для енергії та святковості селищна рада організувала безкоштовну смачну кашу для усіх охочих.

Свято завершилося дискотекою.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 928 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1