Четвер, 25.04.2024, 09:36

Головна » 2015 » Січень » 16 » Телефон довіри – складова запобіганню проявам корупції
Телефон довіри – складова запобіганню проявам корупції

З метою забезпечення надання роз’яснень щодо повноважень Державної фінансової інспекції України, фіксації повідомлень про порушення вимог чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна, земельних ділянок, порушень при проведенні тендерних процедур по закупівлі товарів (робіт, послуг) за державні кошти, а також фіксації повідомлень стосовно неправомірних дій та рішень службових осіб Державної фінансової інспекції України при здійсненні своїх повноважень, подаємо номер «телефону довіри» сектору контролю по м.Знам’янка та Знам’янському району та  Олександрівської об’єднаної Державної фінансової інспекції (0-242)-3-28-63.  Зворотній зв'язок Олександрівської об’єднаної Державної фінансової інспекції з громадськістю  за допомогою «телефону довіри» забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9-ої до 18-ої години (у п’ятницю з 9-ої до 1645 години).

Одночасно повідомляємо номер «телефону довіри» Державної фінансової інспекції в Кіровоградській області (0522) 24-44-85.

Крім того, зазначаємо, що в Державній фінансовій інспекції в Кіровоградській області функціонує щотижнева пряма телефонна лінія на тему: «Суспільство проти корупції», на яку можливо зателефонувати щовівторка з 11 до 13 години за телефоном (0522)22-59-11.

Начальник Олександрівської ОДФІ       А.М.Каражбей

Категорія: Держфінінспекція | Переглядів: 1208 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1