20:06 Тісна співпраця батьків та вчителів | |
![]() Так цього року 20 жовтня, учні мали змогу показати свої таланти, вміння та навички. Організаторами свята стали батьки 5-В класу під керівництвом вчителя математики Пишної Ольги Іванівни, котрі приклали немалих зусиль, щоб свято пройшло організовано, весело та цікаво. ![]() Вечір, присвячений святу осені, пройшов на одному подиху. Оригінальні композиції та не менш оригінальні назви моделям змусили всіх присутніх поринути в чарівний світ Осіннього балу. Ми, батьки ,звичайно пишаємося нашими дітьми, які так чуйно та трепетно відносяться до краси нашої природи. Так тримати! Хочемо виразити особливу подяку вчителю ЗОШ №3 Пишній Ользі Іванівні за підтримку та любов до наших дітей. Батьки учнів 5-В класу загальноосвітньої школи №3 | |
|