П`ятниця, 29.03.2024, 03:41

Головна » 2011 » Жовтень » 25 » Тісна співпраця батьків та вчителів
Тісна співпраця батьків та вчителів

12          В уявленні багатьох людей осінь має сумне обличчя. Але не такої думки учні 5-В класу загальноосвітньої школи № 3. Сумувати їм в осінню пору не до снаги. Осінь принесла їм справжнє свято «Осіннього балу».
Так цього року 20 жовтня, учні мали змогу показати свої таланти, вміння та навички. Організаторами свята стали батьки 5-В класу під керівництвом вчителя математики Пишної Ольги Іванівни, котрі приклали немалих зусиль, щоб свято пройшло організовано, весело та цікаво.
12  Тематика конкурсів була різноманітною,пізнавальною.Діти брали активну участь у конкурсі «Збери врожай». Найспритніші, були нагороджені подарунками королеви Осені. Учні захопливо декламували вірші, робили композиції з осінніх квітів, дефілювали на подіумі.
Вечір, присвячений святу осені, пройшов на одному подиху. Оригінальні композиції та не менш оригінальні назви моделям змусили всіх присутніх поринути в чарівний світ Осіннього балу.
Ми, батьки ,звичайно пишаємося нашими дітьми, які так чуйно та трепетно відносяться до краси нашої природи. Так тримати! Хочемо виразити особливу подяку вчителю ЗОШ №3 Пишній Ользі Іванівні за підтримку та любов до наших дітей.

Батьки учнів 5-В класу
загальноосвітньої школи №3