Субота, 04.05.2024, 09:31

Головна » 2013 » Серпень » 2 » Традиційне свято на честь Дня спеціаліста залізничного транспорту відбулося для ветеранів - працівників залізничного транспорту
 Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь плекалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників усієї України.
Традиційне свято на честь Дня спеціаліста залізничного транспорту відбулося для ветеранів - працівників залізничного транспорту.
Залізницю за радянських часів називали «держава в державі», в якій завжди була атмосфера залізної дисципліни близької до армії, підтримувався порядок. За великий час існування залізниці склалися і свої традиції - одна з них спадкоємність поколінь в особі численних трудових династій. Серед яких, династії Удод, Олефірових, Протівцевих, Гордієнків, Орленків. Династія сім’ї Удод розпочалася з 1873 року, коли до Знам’янського паровозного депо прийшов працювати машиністом паровоза Адам Станіславович Удод.
 Привітали ветеранів зі святом міський голова Крижановський І.Б., начальник відділу кадрів Знам’янської дирекції залізничних перевезень Пашко О.Г., голова Знам’янської міської організації ветеранів війни та праці залізничного транспорту Блюм В.Г., голова Знам’янської міської організації ветеранів України Бабійчук Г.О., голова територіального комітету Семиніна Л.І., директор ПТУ-12 Садієр В.Т.
«На всіх етапах розвитку залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій», - з такими слова звернувся до присутніх міський голова. Ігор Борисович подякував ветеранам за багаторічну працю, вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі.
 Чудові музичні вітання подарували залізничникам солісти художньої самодіяльності міського Палацу культури.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 793 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1