Неділя, 12.05.2024, 15:31

Головна » 2012 » Березень » 28 » Традиційне засідання клубу "Ветеран"
Традиційне засідання клубу "Ветеран"

12         28 березня у міському Палаці культури відбулося традиційне засідання клубу "Ветеран" (кер. Гребенніков М.П., організатор Бойко С.В.). Перед ветеранами виступила заступник начальника пенсійного фонду Дякова О.М., яка розповіла про зміни дотацій до пенсій учасникам ВВв до 9 Травня. Відповіла на запитання учасників клубу. Далі завідуюча відділом дозвілля та роботи з молоддю - В.Кравченко привітала присутніх з весняними святами та наступаючим днем гумору, розповіла про історію заснування цього свята.
Побажала всім присутнім побільше посміхатися, довголіття. Ведуча С. Бойко привітала іменинків, які народилися в березні мімсяці, вручила привітальні листівки та солодощі. Самі учасники піготували невелчкий концерт із пісень та гуморесок. Танцювальну програму підготував звукорежисер С.Долинський. Засідання пройшо весело та бадьоро.

Категорія: Новини культури | Переглядів: 707 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0