Неділя, 25.06.2017, 06:33

вологість:

тиск:

вітер:

Головна » 2017 » Травень » 22 » Третя неділя травня - День пам’яті жертв політичних репресій
Третя неділя травня - День пам’яті жертв політичних репресій
У весняні дні, коли цвітуть каштани, яблуні, бузок, коли вся природа буяє, ми вшановуємо мільйони невинних жертв політичних репресій. У цей день щороку краса зустрічається зі смертю.

Ми згадуємо тих, у кого тоталітарна система забрала життя. Позбавлені навіть права бути похованими за християнським звичаєм. Вони втратили життя через владолюбство диктаторів, через те, що наважувалися думати інакше, таким чином спокутували гріх української бездержавності.

День пам’яті жертв політичних репресій не лише данина пам’яті минулому, але пересторога майбутньому – наочна ілюстрація того, до яких страшних наслідків приводить втрата Незалежності України, демократичних набутків, свободи слова, дотримання громадянських прав.

З цієї нагоди біля «Пам’ятного знаку  жертвам  голодоморів  і політичних  репресій  в Україні», відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Керівництво міста,  представники духовенства і громадськості прийшли до пам’ятника, аби покласти квіти та віддати данину шани тим, хто боровся за свободу і незалежність України, мільйонам наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму.

Розпочався мітинг зі спільної молитви, яку провів настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Іван.

Сьогодні скорботний для України день. Ми вшановуємо пам'ять мільйонів наших співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму. Це був час зневіри, відчаю та безнадії. Найкращою шаною тим, хто загинув, має бути пам'ять та молитва, а тим, хто пережив страшні роки – повсякденна турбота про них.
Ми висловлюємо співчуття усім народам, які зазнали терору тоталітарних режимів. Хай наша спільна пам'ять стане запорукою тому, щоб ніколи не повторилися подібні трагедії", - зазначила у у своєму виступі секретар міської ради Наталія Клименко..

Скорботною хвилиною мовчання знам’янчани вшанували пам’ять співвітчизників, які стали жертвами тоталітарного режиму.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 98 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1